Samochód wyróżnia niesamowita dynamika, komfort i to, że jest naszpikowany innowacyjnymi praktycznymi rozwiązaniami na miarę XXI wieku. Ten ponad 2,5 tonowy SUV rozpędza się 0-100 km/h w 4,6 s. Maksymalna prędkość to 200 km/h. Napęd zapewniają dwa silniki o łącznej mocy 523 KM i 765 Nm.

Pneumatyczne regulowane zawieszenie, tylna oś skrętna są fenomenalnie zestrojone i zapewniają genialną trakcję. Absolutnie nie czuć masy samochodu ani jego gabarytów. Samochód wielkością dorównuje BMW X5, a rozstawem osi BMW X7. Jest niesamowicie wygodnie i luksusowo.

Pojemność akumulatora to aż 105,2 kWh netto, co zapewnia mu realny zasięg powyżej 400 km. System obsługi multimediów i ustawień samochodu jest doskonały. Dostęp do gigantycznej ilości funkcji zaprojektowano w sposób niezwykle czytelny i intuicyjny.

Na szczególne wyróżnienie zasługują system nagłośnienia. Głośniki wbudowane są w fotele, a efekt obezwładnia pasażerów i przenosi w inny wymiar.

Samochód jest pod każdym względem lepszy od testowanego przez nas na torze kilka miesięcy temu BMW iX xDrive40.

BMW iX xDrive50 dołączyło do naszej floty i będzie dostępne na szkoleniach techniki jazdy. Wybraliśmy kolejnego SUV-a, bo chcemy, żeby nasi Klienci szkolili się samochodami, które w coraz większej ilości jeżdżą po naszych drogach. Instruktorzy techniki jazdy zawsze polecają szkolenia samochodami, którymi jeździmy na co dzień. Warto w bezpiecznych warunkach poznać jak hamują, jak zachowują się na śliskich łukach i zakrętach, potrenować omijanie awaryjne przeszkody na śliskiej nawierzchni oraz wiele innych elementów, które wpływają na nasze bezpieczeństwo na drogach.

Vouchery na szkolenia techniki jazdy na Torze Łódź do kupienia on-linetor-lodz.pl/sklep