Toyota Yaris w 2024 roku przeszła lifting, zyskała m.in. nowy system multimedialny. Samochody są już dostępne w naszym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź. Możecie z nich korzystać na szkoleniach bezpiecznej jazdy realizowanych przez Akademię Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź.

Wszystkie nasze Toyoty Yaris wyposażone są w automatyczne skrzynie biegów z łopatkami przy kierownicy. Mają benzynowe silniki o mocy 125 KM.

Szkolenia w ODTJ Tor Łódź odbywają się niemal codziennie przez cały rok. Zapraszamy osoby indywidualne, firmy, organizacje i instytucje państwowe. Na naszych szkoleniach zawsze wykorzystujemy pełną infrastrukturę ODTJ Tor Łódź, m.in. płyty poślizgowe, na których już przy małych prędkościach występują zjawiska poślizgu bocznego. Budujemy świadomość kierowców i uczymy prawidłowych reakcji.

Pełna gama naszych szkoleń wraz opisami i harmonogramami dostępna na jest na stronie: tor-lodz.pl/sklep Na tej stronie możecie kupić VOUCHERY prezentowe na szkolenia techniki jazdy, przejazdy supersamochodami oraz treningi motocyklowe. Vouchery wysyłane są automatycznie na adres e-mail od razu po dokonaniu transakcji. Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu.

Kalendarz z terminami szkoleń techniki jazdy znajdziecie na stronie: tor-lodz.pl/kalendarz