Konkurs z nagrodami❗️

Do floty Toru Łódź wreszcie dołączy długo oczekiwana kultowa marka motoryzacyjna. Znacie ją z produkcji bardzo mocnych samochodów i traktorów.

W związku z tym niesamowitym dla nas wydarzeniem ogłaszamy konkurs. Nagrodą będzie tor na wyłączność i nasza nowa motoryzacyjna maskotka z pełnym bakiem. Osoby, które poprawnie wytypują markę i model będą mogły jeździć naszym nowym nabytkiem na Torze Łódź do wyczerpania zbiornika paliwa.

Z jednego konta możecie pod postem napisać maksymalnie 3 komentarze podając markę i model. Jeżeli kilka osób udzieli prawidłowej odpowiedzi to każdy wygrywa. Nie ma limitu zwycięzców. Jeżeli uda się wielu osobom, to każdy będzie miał okazję zasiąść za kierownicą i jeździć nim na torze, aż do wyczerpania zbiornika paliwa (wcześniej zbiornik będzie zatankowany do pełna).

Życzymy powodzenia w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi w naszym komentarzu pod tym postem 19 kwietnia 2024r. Realizacje i terminy przejazdów umawiać będziemy indywidualnie kontaktując się ze zwycięzcami.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ODTJ Tor Łódź. Wykluczone są też osoby związane z zakupem, m.in. dealer/importer, firma leasingowa, ubezpieczeniowa, itp. Wykluczeniem objęte są też rodziny pracowników tych firm.

Konkurs dostępny na naszym profilu instagram oraz facebook. Zachęcamy do komentowania i zabawy.

#konkurs