Zapraszamy na Tor Łódź od 4 maja. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i działać zgodnie z prawem przygotowaliśmy ofertę specjalną - obiekt na wyłączność dla grup max. 6 osobowych.

Od 4 maja do odwołania jedyną możliwością skorzystania z toru, jest wynajęcie go na wyłączność. Obiekt możesz wynająć dla grupy 1 - 6 osób. Promocyjny koszt za wynajem dla grupy to 600zł/h netto (738zł/h brutto). Cena zawiera użyczenie transponderów do pomiaru czasu TAG Heuer, nie obejmuje płyt poślizgowych i kawiarni.

Wynajmując tor możesz wykorzystać go do treningu samochodowego, treningu motocyklowego, do sesji dziennikarskiej lub fotograficznej.

Rezerwacji dokonasz automatycznie na stronie kalendarz rezerwacji toru wybierając jazdy motocyklowe lub samochodowe.

Jeżeli chcesz wynająć Tor w innych godzinach (8:00 - 20:00) lub jesteś zainteresowany wynajęciem go na inny przedział czasowy skontaktuj się proszę z managerami - ustal termin indywidualnie.

Osoba wynajmująca obiekt w imieniu grupy (max. 6 os.) odpowiedzialna jest za przestrzeganie regulaminu Toru Łódź. Szczególnie istotne są bezpieczeństwo, zakaz driftowania oraz limit głośności 98dB.

Pamiętajcie, że limit dla grupy wynosi 6 osób. Nie ma znaczenia czy w grupie jest: 1 kierowca + 5 mechaników, czy 3 kierowców + 3 osoby towarzyszące.

Aktualizacja:
Po 18.05.2020 limit osób przebywających jednocześnie na torze zwiększa się do 14.

wynajęcie toru na wyłączność na track day motocyklowy, track day samochodowy, sesję fotograficzną, gokarty

#odmrazamy #gospodarke #2etap #otwarcie #toru #tor #wylacznosc #trackday #motocyklowy #samochodowy